Národní centrum pro rodinu | Církev a rodina | U nás
20. výročí Mezinárodního roku rodiny PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Červen 2013 13:44
logo_MRRV roce 2014 slavíme již 20. výročí Mezinárodního roku rodiny, který v roce 1994 výhlásila OSN. Členské státy byly vyzvány k tomu, aby se připojily ke slavení tohoto výročí.
V této rubrice Vám chceme přinášet zprávy o aktuálním dění u nás i v zahraničí.
Další informace lze najít také na oficiálních stránkách oslav Roku rodiny»

Aktuálně

  • V areálu Zámku na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou se 29.–30. srpna 2014 uskutečnila Národní pouť rodin za účasti více než 4000 poutníků všech generací. Mottem slavnosti, která připomněla i výročí Roku rodiny, bylo Fandíme rodině. Více»

  • Asociace center pro rodinu zpracovala putovní výstavu fotografií  s názvem Mezinárodní rok rodiny v evropském kontextu. Vernisáž výstavy se uskutečnila 30. dubna 2014 v Chodbě místopředsedů Senátu za účasti zástupců Asociace, senátorky Daniely Filipiové a dalších hostů. Od 26. května výstava putuje do dalších měst za spolupráce Center pro rodinu.

  • XIII. mezinárodní konference o rodinné politice s názvem Témata mezinárodního roku rodiny v evropském kontextu se uskutečnila 19. 5. 2014 v Senátu PČR. Více»

  • Křídla a kořeny naší rodiny je název celoroční kampaně, kterou vyhlásila Síť mateřských center. Kampaň probíhá po celý rok na různých místech republiky. Každý měsíc má své specifické zaměření na úhel pohledu na rodinu propojený s významnými dny, které do daného měsíce spadají (viz Měsíční témata). Program akcí najdete zde»

  • K oslavám 20. výročí Mezinárodního roku rodiny se přidala Centra pro rodinu sdružená v Asociaci svými aktivitami v rámci Týdne pro rodinu, který se uskutečnil v mnoha regionech ČR od 12. do 18. května 2014. Více»

Související články

doc  Hlavní myšlenky oslav MMR+20
pdf  1. tisková zpráva
pdf  2. tisková zpráva

Ke stažení

images  Motto Fandíme rodině
images  Logo MRR
 

Týden pro rodinu

Spolupracující centra

mapa_center_CR

Synoda o rodině 2014–2015

synoda_small

Zasílání novinek

Přejete si pravidelně dostávat na Váš e-mail aktuality z Národního centra pro rodinu? Vyplňte prosím přihlašovací formulář.

Jméno:

E-mail:

20. výročí MRR

logo_MRR
20. výročí
Mezinárodního roku rodiny