Národní centrum pro rodinu
Svoji PDF Tisk Email
Pátek, 10 Červen 2016 09:36
svojiCentrum pro rodinu a sociální péči v Ostravě v úzké spolupráci s Národním centrem pro rodinu připravilo výstavu s lakonickým názvem Svoji. Výstava velkoformátových černobílých fotografií ukazuje podoby vztahu mezi mužem a ženou v různých životních etapách a situacích. Cílem není dávat nějaké jednoznačné návody na šťastné manželství nebo celoživotní partnerství. Smyslem je pozvat kolemjdoucí do příběhu, který zahrnuje lásku, přátelství, soužití, spolupráci, dostatek prostoru pro jednoho i druhého, ale i rizika, propasti a kritická místa partnerství.

Výstava je realizována v rámci projektu „Fandíme rodině“, který finančně podpořila Americká biskupská konference. Vernisáž výstavy proběhne v sobotu v podvečer v rámci festivalu Slezská lilie před ostravskou katedrálou. Po ukončení festivalu budou obrazy putovat do míst, která o to projeví zájem. Výstava je určena pro instalaci v exteriéru, na náměstích, nádvořích, v pracích a dalších veřejně přístupných místech. Více informací včetně možnosti výstavu rezervovat zde»

 

Týden pro rodinu

Spolupracující centra

mapa_center_CR

Synoda o rodině 2014–2015

synoda_small

Zasílání novinek

Přejete si pravidelně dostávat na Váš e-mail aktuality z Národního centra pro rodinu? Vyplňte prosím přihlašovací formulář.

Jméno:

E-mail:

20. výročí MRR

logo_MRR
20. výročí
Mezinárodního roku rodiny