Národní centrum pro rodinu
Výstavy, které jste možná ještě neviděli PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Srpen 2016 12:15
obrazyNa sklonku léta bychom Vám rádi připomněli dvě výstavy, které putují po různých místech v České republice a které by mohly být k vidění i u Vás. Tou první jsou Obrazy rodičovství, interaktivní výstava o dětech, rodičích, pocitech, vztazích... Součástí výstavy jsou prvky, které zaujmou děti i dospělé, fotografie plné emocí i momentek z rodinného života, nebo třeba malý „domeček“, imitující mateřskou dělohu, ve které se mohou návštěvníci na chvíli uložit, zaposlouchat do nevtíravé hudby a chvíli si zdřímnout. Více o výstavě»

svojiDruhá výstava má lakonický název Svoji a informace o ní najdete na našich stránkách zde».

Obě výstavy je možné pronajmout a nechat postavit v místě, kde byste si přáli. Podrobný popis výstav najdete zde», bližší informace o pronájmu Vám ochotně sdělí jejich produkční Jan Makyča, kontakt najdete zde».


Výstavy vznikly s cílem podpořit veřejnou diskusi na téma rodina a rodičovství, ocenit významnou práci, která se v rodinách odehrává, a dát najevo úctu ke každému lidskému snažení, které má za cíl budovat bezpečné a důstojné zázemí pro rozvoj vztahů a odpovědnosti za ně.
Třeba budou vhodným příspěvkem pro Vaši akci, kterou pro rodiny pořádáte, nebo vítaným doplňkem k dalším prorodinným aktivitám.
 

Týden pro rodinu

Spolupracující centra

mapa_center_CR

Synoda o rodině 2014–2015

synoda_small

Zasílání novinek

Přejete si pravidelně dostávat na Váš e-mail aktuality z Národního centra pro rodinu? Vyplňte prosím přihlašovací formulář.

Jméno:

E-mail:

20. výročí MRR

logo_MRR
20. výročí
Mezinárodního roku rodiny