Cesta za společenskou odpovědností PDF Tisk Email
Čtvrtek, 04 Červen 2015 07:46
broz_Harm_ikonStáhněte si dvě publikace projektu Z_ANIMA - jsou věnovány problematice slučitelnosti rodiny a zaměstnání z pohledu zaměstnavatele a zejména s ohledem na společensky odpovědné podnikání. Pokusili jsme se v nich shrnout nejčastější úskalí, kterým čelí firmy na své cestě ke společenské odpovědnosti, a také příklady dobré praxe, jak jsme je během realizace projektu poznali - a často došli k přesvědčení, že různá opatření podporující slučitelnost nejsou zdaleka otázkou financí, jako spíš kvality řízení, dobré komunikace a vzájemného respektu.

pdf brožura Harmonizace rodiny a zaměstnání jako součást společenské odpovědnosti
pdf brožura Aktuální témata při komunikaci se zaměstnavateli


 
Tisková zpráva k ukončení projektu Z_Anima PDF Tisk Email
Čtvrtek, 15 Leden 2015 12:48
TZ_Zanima_smallProjekt Z_ANIMA po dvou letech úspěšné realizace v závěru loňského roku skončil, jeho výstupy ale stále můžete najít v této rubrice našeho webu a inspirovat se jimi při své práci v oblasti slučitelnosti rodiny a zaměstnání a podpory pečujících osob. Národní centrum pro rodinu uvítá jakékoliv náměty či připomínky k tématu, se kterými se na nás obrátíte. Přejeme partnerům, společnostem zapojeným do projektu i všem osloveným hodně invence a odvahy při vytváření respektujícího prostředí a vstřícných podmínek pro všechny, kdo kromě svého profesního růstu pečují také o blaho potřebných. Více»
 
Projekt Z_Anima končí - co podstatného přinesl? PDF Tisk Email
Pondělí, 05 Leden 2015 10:24
TZ_Zanima_smallSlučitelnost rodiny a zaměstnání, věková diverzita profesních týmů a různé formy motivace zaměstnanců a kvalita komunikace mezi nimi a managementem firmy – to byla nosná témata projektu Z_ANIMA, do něhož se zapojilo 111 firem a dalších zaměstnavatelů (úřadů či neziskových organizací) v Jihomoravském, Moravskoslezském, Zlínském kraji a Kraji Vysočina.

Celý článek...
 
Konference projektu Z_Anima Respekt k práci, respekt k člověku PDF Tisk Email
Úterý, 23 Září 2014 14:10
konf_ZANIMA_smallProjekt Z_ANIMA se soustřeďuje na komunikaci se zaměstnavateli o opatřeních ulehčujících slučitelnost rodiny a zaměstnání. Závěrečná konference, která se uskutečnila 20. 10. 2014 v Brně v hotelu Avanti, chtěla oslovit nejen zaměstnavatele, ale byla určena také specifickým skupinám na trhu práce – rodičům malých dětí a ženám 50+, s cílem podpořit vzájemný dialog.
Celý článek...
 
Co může stát udělat pro lepší slučitelnost rodiny a zaměstnání PDF Tisk Email
Středa, 25 Červen 2014 13:10
vahy_ernobl_na_oranovmTřetí informační článek na téma: „Co může stát udělat pro lepší slučitelnost rodiny a zaměstnání" rozebírá jednotlivá opatření na zlepšení slučitelnosti rodiny a zaměstnání. Články vycházejí v rámci projektu Z_Anima.


pdf  Článek 3: Co může stát udělat pro lepší slučitelnost rodiny a zaměstnání»
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>

Stránka 1 z 3

Týden pro rodinu

Spolupracující centra

mapa_center_CR

Synoda o rodině 2014–2015

synoda_small

Zasílání novinek

Přejete si pravidelně dostávat na Váš e-mail aktuality z Národního centra pro rodinu? Vyplňte prosím přihlašovací formulář.

Jméno:

E-mail:

20. výročí MRR

logo_MRR
20. výročí
Mezinárodního roku rodiny